קידום אתרים טוב

עשרות אלפי עסקים בישראל משקיעים בקידום אורגני בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים בחודש. לצדם ישנן חברות גדולות המשקיעות עשרות אלפי שקלים בקידום האורגני. בדרך כלל יהיה מדובר בתחומים גדולים ותחרותיים. קידום אתרים טוב מתבסס על שליטה במאות פרמטרים שונים המתאימים את האתר למנועי החיפוש ולרצונם. למשל: גוגל השמה דגש כיום על ערך לגולשים והענקת חוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר העיפה מיליוני אתרים ממנוע החיפוש ברחבי העולם בעדכון פינגווין ב2012. אותו עדכון שם דגש על ניקוי מנוע החיפוש מאתרי ספאם שונים השמים דגש על חוות קישורים (אתרים המלאים בקישורים בצורה מוגזמת וכן קישורים סתמיים) וכן אתרים שונים שהועמסו במילות מפתח בתכנים שבהם מה שהפחית את הערך של המאמר.

אז מהו קידום אתרים טוב?

קידום אתרים טוב מתבסס תחילה על טכניקות קידום כובע לבן. כלומר, על טכניקות קידום חוקיות וידידותיות למנועי החיפוש. אם תיתנו לגוגל מה שהיא רוצה היא תקדם אתכם במעלה התוצאות במנוע החיפוש שלה. כך למשל: השקיעו באיכות הקישורים הנכנסים לאתר ולא בקישור מכל אזור אפשרי, השקיעו בחוויית המשתמש של הגולש, כלומר במהירות הגלישה באתר, באיכות התוכן המועלה, בשילוב של סוגים שונים של תוכן, בניווט נוח ויעיל דרך האתר, בהוצאת קישורים לעמודים אחרים באתר וכן לאתרים חיצוניים ועוד.

כיצד אני יכול לדעת שאני שוכר מקדם אתרים שיעשה עבודה טובה?

ישנם ככל הנראה מאות חברות פעילות בישראל ורבים מהן כלל לא מקצועיות או נחשבות לקטנות מאוד הכוללות לקוחות בודדים בתחום הקידום, מה שעוד פחות מאפשר להן להתקדם ולהתפתח הן מקצועית והן פיננסית. קשה לדעת מיהו מקדם טוב אולם חברה ולה לפחות כמה עשרות אתרים שהיא מקדמת ללקוחותיה כבר נחשבת לחברת קידום מקצועית, מכובדת ומספיק גדולה כדי לספק גם לכם את השירות המבוקש. בדקו את תיק העבודות של החברה וכן תוכלו אף לבקש להיפגש עם נציג החברה על מנת לאמוד את היושרה שלה והביטחון בעבודה מולה. כיום ישנו ארגון הנקרא "ארגון מקדמי האתרים" של ישראל וכולל בתוכו חברות קידום ישראליות מובילות ומוצלחות החתומות על הסכם משותף של חברי הארגון, כך שאם תשכרו חברה הפעילה בארגון תוכלו להבטיח לעצמכם שקט תעשייתי לפחות מבחינת אמינות ומקצועיות.

 

Post Your Comment Here

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *