קידום אתר וורדפרס בגוגל

וורדפרס הנה פלטפורמה נוחה וחינמית להעלאת אתרים. הפלטפורמה מאפשרת שימוש באלפי תבניות חינמיות (או שניתן לרכוש תבניות בתשלום באינטרנט ולהלביש על הפלטפורמה), להתקין תוספים ולשנות אלמנטים שונים באתר בקלות וביעילות. מרבית האתרים ברשת האינטרנט כיום בנויים על וורדפרס וזו נחשבת לאחת הפלטפורמות הנוחות ביותר לקידום אורגני, אם לא הנוחה שבהן.

מה חשוב לגוגל בקידום אתרים?

כיום גוגל שמה דגש על חוויית המשתמש ולא רק על קישורים רבים המגיעים מרחבי הרשת לאתר או תוכן מפוצץ במילות מפתח. ישנן סטנדרטים של כמויות אידיאליות לכל דבר כאשר הדגש הוא על טבעיות וחלוקת ערך לגולש. חוויית המשתמש איננה קשורה רק לתוכן או לעיצוב הגרפי כי אם לדברים נוספים כמו מהירות הגלישה באתר, ניווט נוח בו ועוד.

כיצד הנוחות שבוורדפרס תורמת למקדמי האתרים?

באמצעות הוורדפרס ניתן להתקין תוספים המסייעים לנו בהתאמת התוכן באתר לקידום האורגני. נכון שאין תחליף עבור מקדמים לעשות שימוש בתכנה מתקדמת יותר לסריקת האתר, איסוף נתונים וטיפול בתקלות קידום שונות, אולם בכל הקשור לתוכן לפחות ניתן יהיה להתקין תוסף SEO מתאים ותוסף זה יוכל לסייע לכם בתיקון תקלות שונות לפי המומלץ והמקובל באותו זמן בעולם הקידום. לצד התקנת התוסף ניתן יהיה לשנות כמעט כל פרט באתר, החל ממבנה האתר, דרך בניית מפת אתר XML נוחה וברורה, סידור התפריטים והניווט ועוד.  

התקנת תוסף SEO מתאים:

ישנם לא מעט תוספי SEO אפשריים להתקנה בוורדפרס. חלקם בחינם וחלק בתשלום. אנו ממליצים על התוסף החינמי של yoast SEO. תוסף זה מאפשר לנו להתאים את עמודי התוכן והפוסטים באתר למבנה והארגון המתאימים והמומלצים למנועי החיפוש. התוסף מציג לנו 2 מדדים בצבעי רמזור: SEO ו- Readability. כלומר קידום אורגני ונראות.

מרבית המקדמים מטפלים רק בחלק של הקידום האורגני משום שלא תמיד כל מאמר מתאים למבנה הנראות שהם בוחנים. התוסף מציע מגוון הערות ונותן להם ציון של אור אדום, כתום או ירוק. אור אדום זה אומר שמדובר בשגיאה או בצורך לטיפול, כתום אומר שיש לשים לב וירוק אומר שהפרמטר טופל.

Post Your Comment Here

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *